Prométheové

Věková skupina

Expedice pro účastníky 11-15 let

Larp a expedice pro hráče nad 15 let

Pro koho je?

Náš projekt má dvě věkové kategorie

Mladší 11-15 (Expedice bude mít základnu v Holoubkově, účastníci absolvují řadu aktivit zaměřených na vědu a techniku, například na astronomii, geologii, vyzkouší si VR atp…)

Pro starší účastníky  – tj. nad 15 máme připravený dramatický obsahový larp s hororovými prvky a vědeckými experimenty odehrávající se v postapokalyptickém světě. Hrát se bude v areálu raketové základny v Bratronicích.

Přičemž věkové dělení není striktní, váháte-li dejte vědět a najdeme, která expedice ja ta správná.

  • Prométheové jsou pro zájemce o techniku  přírodní vědy. Celý projekt, jehož je expedice součástí, je o zajímavých aktivitách pro zájemce o přírodní vědy. Program expedice samozřejmě není jen odborný (a i odborná část bude mít herní zarámování a bude zábavná). Ale pro ty, které přírodní vědy nebaví, to není. 

  • Není omezení podle pohlaví. Projekt je otevřený i pro účastníky s různým zdravotním omezením – a to včetně terénní expedice. Nejste-li si v tomhle směru jistí, zeptejte se.

V roce 2023 neplánujeme další běh Prométheů, ale můžete se přihlásit na některou naši jinou hru: https://www.facebook.com/CestyCasem a http://cestycasem.cz.